Ada & Feyza_ Röportajı


Ada & Feyza_ Röportajı

Ada & Feyza_ Röportajı – BizdeSohbet.Com Farkıyla sizlerle. Lafı fazla uzatmadan röportajımızı görelim (:

RÖPORTAJ

(Ada) Renkli kişiliği ve cana yakınlığı ile tanınan Feyza_ hanım ile olan röportajımız.
(Ada) Feyza_ Abla röportajımı kabul ettiğin için teşekkür ederim öncelikle.
(Feyza_) Rica ederim ablam bende emeğine yüreğine teşekkür ederim.
(Ada) Bizdesohbet ailesi için çok önemli bir isimsin. Tanımayanlar DerinFm ailesi için bize kendini tanıtır mısın rica etsem.
(Feyza_) Tabi ki tanıtayım kendimi Bizdesohbet ailesi benim içinde çok değerli kıymetlidir. Buradaki yönetim olsun userler olsun benim için çok kıymetlidir.
(Feyza_) Ben Almanya’da yaşayan birisiyim mesleğim pedagog we yazarlık yapıyorum .
(Ada) Bizdesohbet sitesindeki görevinden bahsetmek istiyorum Feyza_ ablacım.
(Feyza_) Tabi ki Ada’cım
(Ada) Sitenin en önemli departmanı #Help ‘te görevlisin. Bilmeyenler için biraz #Help kanalından bahseder misin?
(Feyza_) Tabi ki Adacım #Help kanalı user ve yönetim açısından arada bir köprü ve yakın iletisim yeri sorunlara orda bir çözüm bulmaya çalışıyoruz yada gerekli komutları vererek arkadaşlarımızı bilgilendiriyoruz.En sık karşılaştığımız sorun ise nick şifresini unutan userler oluyor tabi ki. Mail adreslerini teyit ederek ve supass komutu ile şifrelerini kontrolünü sağladıktan sonra şifrelerini veriyoruz.
(Ada) #Help kanalında yetkili olmak anladığım kadarı ile birazda sabır gerektiriyor. Bu sabrınız için ayrıca teşekkür ediyorum.
(Feyza_) Evet oldukca sabır gerektiriyor daim sunucumuzda ki userlerimize hoşgörü ve saygılı olmalıyız Bizdesohbet in ayrıcalığı bu olduğunu düşünüyorum.
(Ada) Feyza_ ablacım İRC rehberi ailesine yeni katıldınız ve son derece mutlu olduğumuzu belirtmek istedim. IRC rehberinde sayfaları gezerken dikkatini çeken bir bölüm oldu mu?
(Feyza_) Ada’cım IRC rehberine dediğin gibi yeni katıldım sanal hayatımda tek ilgi dışımdaki alandı ve sizlerin sayesinde DerinFm ile tanıştım bir birinden değerli arkadaşlarımı orda görmek beni son derece mutlu etti DerinFm’inde başarılarının devamını temenni ederim.
(Ada)IRC rehberi ailesinin bir üyesi olarak güzel temennilerin için çok teşekkür ediyorum.
(Feyza_) Rica ederim Ada’cım bazı şeyler sadece klavyemizden çıkan cümleler değil aklımızdan yüreğimizden geçenlerdir.
(Ada) Biraz #Bizdesohbet ailemizden bahsetmek istiyorum. Genelde bayanLar ile çok güzel sohbetlerinin olduğunu gözlemliyorum ablacım. Sıcak kanlı ve tabiri caizse anaç bir yapıya sahipsin.
(Ada) Mesela Feyza_ ablayı en çok ne mutlu eder ve en çok ne üzer?

Sohbet

RÖPOTAJ DEVAM EDİYOR..

(Feyza_) Ada’ cim ben herkesi eşit tutarım benim için öncelik saygı ve seviyedir. Tabi ki mesleğimin de büyük avantajı oluyor kişileri yazımlarından çözmem ve daima bayan arkadaşlarımla sohbetlerim yapıcıdır derler ya bir bayanın düşmanı bayandır diye )) bilakis bende hiç öyle bir şey olmuyor çünkü ben herkesi severim.
(Feyza_) Beni üzen durumlarsa bazı bazı hos olmayan çirkin yaklaşımlar yada bayan arkadaşlarımıza kullanılan hakaret içeren cümleler şahsıma yapılmışcasına üzülüyorum ve o zamanda dediğin gibi arkadaşlarımı korumaya çalışıyorum.
(Ada) Tabi ki sanal da olsa her insan saygıyı hak eder. Birazda kişilik meselesidir bu. Gerçekten de zor zamanlar yaşansa da bizler biraz daha büyüklük yapıp alttan almak zorunda kalabiliyoruz.
(Feyza_) Evet Adacım sözlerine katılıyorum.
(Ada) Peki iyi bir #Radyo dinleyicisi olduğu biliyorum. Bütün emekçi yayıncı arkadaşlarımız mutlaka hepsi iyiler belki aralarında tercih yapmak zordur, fakat özellikle dinlemekten keyif aldığın yayıncılardan saymanı istesem?
(Feyza_) Ada’cim gerçekten oldukça zor bir soru oldu dj arkadaşlarımız gerçekten hepsi birbirinden guzel kaliteli ve kendi platformlarında deneyimliler ve ben hepsini dinlerken farklı keyif alıyorum. Çünkü; djlerimizin yayın formatları farkli olduğu icin bana keyifli bir müzik kalitesi sunmuş oluyorlar bu yüzden hiç ayrım yapmadım favorim şu demedim.Hepsinin emeklerine sağlık.
(Ada) Evet katılıyorum ablacım ve #Radyo ya verdiğin destek için kendi adıma teşekkür ediyorum..
(Feyza_) Adacım rica ederim gerçekten Bizdesohbet ailesi olarak Derin-Fm radyosunda o kadar değerli djlerimiz var ki emek veren bizde naçizane destek veriyoruz.
(Ada) En can alıcı soruyu sormak istiyorum:) Feyza_ ablacım Bizdesohbet ailesinde kendine en yakın hissettiğin kişiler kimlerdir ?
(Feyza_) Adacım gerçekten de soruların git gide terletiyor dersem mübala etmiş olmam ama tabi ki de açık yüreklilikle de cevap vermek isterim.
(Feyza_) Sunucu sahibi Leonardo olsun @Chucky olsun gerçekten benim icin birer erkek kardeş sanırım buda hiç erkek kardeşimin olmamasından kaynaklı ikisi de benim için çok değerlidir.
(Feyza_) Onun dışında hepsi birbirinden değerli ekip arkadaşlarım yönetimde birbirinden değerli arkadaşlarımı seviyorum saygım sonsuzdur.
(Ada) Peki Feyza_ ablacım Bizdesohbet sitesi olarak ileriye dönük projelerinizden biraz bahseder misin?
(Feyza_) tabi ki Adacım
(Feyza_) Ada’cım Leonardo çok deneyimli ve kırmızı çizgileri olan asla taviz ödün vermeyen biridir.Bizler onun bünyesinde göreve başladık ekip olarak çok uzun yavaş emin adımlarla bu günlere geldik.
(Feyza_)İnşallah daha güzel yerlere de geleceğiz buna inanıyorum. Çünkü yönetimde birbirinden değerli arkadaşlarım ve büyük özveri gösteriyorlar. Haklarını inkar edemeyiz Bizdesohbetin iki büyük özelliği var.
(Feyza_) Bunu da şu şekilde ifade edebilirim birincisi yönetimin birbirine kopmaz bağlarla bağlı olması ve her şeyde fikir birliği edilmesidir.

Sohbet

RÖPORAJ DEVAM EDİYOR..

(Feyza_) İkincisi ise userlere daima değer vermek ban atmamak en büyük özelliğimizdir.
(Feyza_) Root adminlerimiz @Ecem ve @Chucky daima bizle düşüncelerini fikirlerini paylaşıyorlar ve bizde elimizden gelen desteği sağlıyoruz bu şekilde eminim çok çok guzel hak ettiği yere gelecek #Bizdesohbet sitesi.
(Ada) İnşallah ablacım çok güzel günler bizi bekliyor inşallah.
(Feyza_) Amin Adacım amin.
(Ada) Son olarak kendi adıma senin için şunu söyleyebilirim ki sanal alemde tanıdığım en elit en kaliteli ve nerede ne konuşacağını bilen nadir insanlardan birisin. #Bizdesohbet ailesinde tekrardan yollarımız kesiştiği için son derece mutluyum.
(Feyza_) Adacım bu güzel düşüncelerin için asıl ben sana teşekkür ederim.
(Feyza_) Ben her zaman şunu düşündüm ve düşüncemi de aynı şekilde uyguluyorum sanalda olsa Sohbet sitesi de olsa bir birey fikirleriyle düşünceleriyle kendini ifade etmelidir.
(Ada) Evet katılıyorum ablacım herkes farklı karakterde.
(Ada) Senin hem IRC Rehberi hem #Bizdesohbet ailesi için söylemek istediğin cümlelerini almak istiyorum Feyza_ ablacım.
(Feyza_) Adacım IRC Rehberi çok yabancı olduğum bir platformdu ama bunu da sizlerin vasıtası ile tanıma imkanım oldu.Böyle bir imkanı yarattığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim .Gördüğüm kadarıyla oldukça elit kaliteli bir platform IRC rehberi.
(Feyza_)#Bizdesohbet #Sohbet sitesi ise inan kelimelerle ifade edilmez ancak yaşanıyor o kadar farklı kişilerle tanıştık ve dostluklar kurduk ki #Sohbet etmekten çok keyif aldığım arkadaşlar tanıdım.
(Ada) Evet hem eğlenceli hem de güzel dostlarımız vardır IRC rehberinde.
(Feyza_) Bizdesohbet için sunu samimi olarak diye bilirim buyuk bir aileyi düşün çok nüfuslu bir aileyi işte biz öyle olduk artık.
(Ada) Feyza_ ablacım samimi içten sohbetin için çok teşekkür ediyorum. Kendi adıma çok keyifli bir söyleşi oldu diyebilirim. Bizdesohbet ekibinde başarılarının devamını diliyorum ve seni çok seviyorum unutma sakın:)
(Feyza_) Adacım asıl ben teşekkür ederim böyle bir imkanı bana sunduğun icin evet bende sohbetimizden son derece keyif aldım bu #Sohbetten. Bizdesohbetin başarılarını hepimiz göreceğiz. Bunun için emek veriyorum ben sunucumuzda ki herkesi çok sevdiğimi bir kere daha dile getirmek isterim.
(Feyza_) Adacım sende çok seviliyorsun.
(Ada) Teşekkür ediyorum ablacım canımızsın her zaman yanımızda olman dileğiyle.
(Feyza_) Adacım bende teşekkür ediyorum sizlerde benim canim aile bireylerim gibisiniz.

BizdeSohbet.Com Ayrıcalığı ile Feyza_ röportajının sonuna geldik. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere..

Ada


Yazar: admin

Görüntüleme: 134 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 06 Şubat 2021

19 Yorumlar
Ecem

Muhtesem olmus roportaj emegine saglik ada cim basarilarinin devamini dilerim Feyza_ ablam

Sena

Elinize saglik Ada cim ve Feyzam cok tatli keyifli bir röp olmus. bizde ayni sekilde seni seviyor ve sayiyoruz 3 yildir hep yanimda olsun ve daha nice uzun birliktelikler nasip etsin Rabbim. Basarilarin daim olsun güzel arkadasim saglik mutluluk icinde insallah.

xxx

Raßßim EmeGinizi ßoSa GötürmeSin

Hate

Ada ve içten cevaplarıyla Feyza_ hanımı kutlarım güzel bir röpartajın en güzel yanı onu zevkle okumaktır.Bu röpörtajda zevkle okundu başrılar ve devamını dilerim.

Sewimsiz

Maşallah size iyi konusmussunuz hakkını vermişsiniz

Sevcan

Harika röportaj olmuş Ada'cim emeğine sağlık.Feyza ablacim başarıların daim olsun inşallah emeğine sağlık.

Cemre

Ada cım emeğinden dolayı tşk ler röpörtaj harika emeğinize sağlık ikinizde mükemmel insanlarsinız seviliyorsunuz

Feyza_

Adacim bu guzel soylesi icin bir kere daha sana sonsuz tskurlerimi dile getirmek isterim benim icinde cok keyifli oldu we bana guzel dileklerde bulunan her keze ayri ayri cok tskur ederim Senammm cok tsklr bitanem ewet senle 3 yila girecek bir uzun yol kat ettik we kan bagimiz olmasada kardes olduk we bu kardesligimiz ins uzun yillar surer we bu sunucuda ben birbirinden degerli cok guzel arkadaslar dostlar tanidim ins nice uzun yillara diyorum Ecemimm yuregi guzel insan seni taniyinca bir kere daha sunu cok iyi anladim yasi genc olsada dusunceleriyle saygisiyla bir insanin saygiyi cok cok fazlasiyla hak ettigini gercekten sende hak ediyorsun ben Feyza_ olarak sizleri daima sewiyor we bir o kadarda saygi duyuyorum.........

    Ada

    Canım ablam seninle olan herşey keyifli emin ol. Sen bizim değerimizsin ve bastacisin.Sen hep böyle mutlu ol ve yanımızda ol.Senin o kadar güzel ve naif bir kalbin var ki sevilmeye değer.İyiki bizimlesin. Seni seviyorum Feyza_ :) www.bizdesohbet.com

Chucky

Ada çok güzel bir çalışma çıkarmıştın ortaya emeğine sağlık tşk ederim Feyza_ ablam bizi kirmayip Röportaj teklifini kabul ettiğin için Teşekür ederim cok iyiki seni tanidim ablam.

oMeN

Harika bir röpörtaj olmuş emeğinize ve yüreğinize sağlık Forum hakkindaki güzel düşünceleriniz içinde ayrıca tşk ederim

Cevap bırakın