Beyazıt Öztürk’ün Arabasındaki Gizemli Kadın Kim?


Uzun bir süre önce kalbini aşka kapatan Beyazıt Öztürk dün gizemli bir kadınla görüntülendi. Sarışın bir kadın, önceki gün ünlü sunucu Beyazıt Öztürk’e ait olan lüks marka araç ile objektiflere yansıması Beyazıt Öztürk kalbini aşkta açı mı sorularını akıllara düşürdü… Beyazıt Öztürk’ün arabasındaki gizemli kadın kim? Beyazıt Öztürk’ün sevgilisi kim?

Hadise Ve Beyazıt Öztürk Aşk Yaşadı Mı?

Hatırlarsanız geçtiğimiz senelerde Hadise ve Beyazıt Öztürk sık sık aşk dedikodularıyla gündeme geliyordu. Bu konu hakkında sessizliği ilk bozan ise Hadise olmuştu. Bir mekandan çıkarken objektiflere yakalanan ünlü şarkıcı Hadise, Beyazıt Öztürk ile aşk yaşadığı iddiaları konusunda gelen sorulara “Beni yıllarca Murat Boz’la yakıştırdılar. Şimdi de Beyaz’la adımı çıkartıyorlar. Bir projede yer aldığım arkadaşım sadece.” şeklinde yanıt verdi ve iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

Evlilik İtirafı

Geçtiğimiz aylarda Hülya Koçyiğit’in programına konuk olan Beyazıt Öztürk samimi açıklamalarda bulundu. Kendisi hakkında hiç bilinmeyenlere değinen ünlü şovmen 50 yaşına gelmesine rağmen evlilikten hep kaçtığını düşündüğümüz ünlü şovmen “Denedim olmadı”diyerek açıklama yaptı..


Yazar: admin

Görüntüleme: 131 defa

Kategori: Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 26 Ekim 2020

Cevap bırakın