Gülşah Saraçoğlu sosyal medyayı salladı!


♥Doya Doya Moda jürisi modacı Gülşah Saraçoğlu sosyal medyayı salladı! Gülşah Saraçoğlu’nun kilolu halini görenler değişimine inanamadı…

 

Şu sıralar Doya Doya Moda programında jüri koltuğunda izlediğimiz modacı Gülşah Saraçoğlu gündeme bomba gibi düştü. Yeni çıkardığı şampuanın reklamını yapmak için banyosundan paylaşımda bulunan modacı Gülşah Saraçoğlu sosyal medyanın diline düştü. Ünlü isimlerin destek verdikleri Gülşah Saraçoğlu’nun yeni işi bir anda gündem oldu. Birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettiren Gülşah Saraçoğlu’nun değişimi ise görenleri çok şaşırttı. Onu ekranlardaki fit hali ile tanıyanlar geçmişteki kilolu halini görünce Gülşah Saraçoğlu’nu tanıyamadı. İşte sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarla ilgi odağı olan Gülşan Saraçoğlu’nun kilolu halini görenler değişimine inanamadı.

Yeni çıkardığı şampuanın reklamını yapmak için banyosundan paylaşımda bulunan modacı Gülşah Saraçoğlu sosyal medyanın diline düştü.

Onu ekranlardaki fit hali ile tanıyanlar geçmişteki kilolu halini görünce Gülşah Saraçoğlu’nu tanıyamadı.

İşte sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarla ilgi odağı olan Gülşan Saraçoğlu’nun kilolu hali…

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ‘nun muhteşem değişimi hayrete düşürüyor. Sevenlerinin karşısında her zaman bakımlı olan ünlü modacı piyasaya yeni çıkardığı Gülşah Saraçoğlu şampuanı ile de şimdiden başarıyı sağladı.

 

 

 

 


Yazar: Ada

Görüntüleme: 145 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 24 Kasım 2020

Cevap bırakın