Hakkımızda

Arkadaşça Sohbet

Bizdesohbet.com 20.05.2019 tarihinde Sanal sohbeti seven, yeni insanlarla tanışmaya açık, IRC ortamında bulunmaktan keyif alan bir ekip tarafından kurulmuştur.

2019 Yılında IRC klasik Chat altyapısı ile tüm hizmetleri kullanıcılarına Ücretsiz sunan uygulamamız. 2020 ve 2021 yılında altyapısında değişikliğe giderek, renkli web uygulamasına geçiş yaptı. Bu yıllarda IRC alt yapısı ile web çalışmasını harmanlayarak emojiler, semboller, kullanıcıların çevrimiçi durumlarına göre özel kullanıcı tanımları eklenerek sohbeti renkli ve zevkli hale getirdik.

2022 yılında klasik IRC altyapımızdan vazgeçmeden, günümüz uygulamalarının gerisinde kalmadık ve profil resmi ekleme, sesli sohbet özellikleri ile kullanıcıların aradıkları Chat özelliklerini tek bir uygulama üzerinden ve tüm cihazlardan erişebilir hale getirmeyi tasarladık.

Vizyonumuz

Sohbet uygulamalarının sınıflara ayrılarak Chat imkânı sunmadan aynı eşitlikte tüm kullanıcılara aynı hizmetleri sunan Global bir Sohbet yeri oluşturmak.

Misyonumuz

Vizyonumuzu kuruluş yılımızdan bu yana asla değiştirmeden, her yıl bir önceki yıldan daha farklı sohbet hizmetleri ile geliştirmeye devam ediyoruz. Sanal ortamın sohbetinin zararlarından çok faydalarının vurgulandığı bir projeye imza atmak.

Sohbet yeri ve Sanal Chat hakkında tüm öneri, hizmet talebi, değişim ve gelişim hakkında geri bildirimleriniz için bizlere uygulama içerisinden #operhelp kanalından, uygulama dışından info@bizdesohbet.com adresinden dönüş yapabilirsiniz.