Huysuz Sohbet


Huysuz Sohbet– BizdeSohbet.Com

Huysuz Sohbet odaları ile ilgili makalemizde vefat eden Türkiye’nin huysuzu Seyfi Dursunoğlu’nun ölümü sonrası yaşanan gelişmelerden bahsetmek istedik.

Seyfi Dursunoğlu mal varlığını kime bıraktı? Resmi açıklama

Huysuz Cirkin karakterini yaratan Seyfi Dursunoğlu’nun vefatından sonra mirası ilk kez resmi olarak açıklandı. EVİNİ ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME VAKFI’NA bağışladı. Dursunoğlu, röportajlarında birçok kez belirttiği gibi Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı’na oturduğu Üsküdar’daki evini ve banka hesabında yer alan tüm maddi birikimini bıraktı. TÜM SAHNE KIYAFETLERİNİ TÜRKER İNANOĞLU VAKFI’NA bırakan Seyfi Dursunoğlu, karakteri Huysuz Virjin’le özdeşleşen tüm sahne kıyafetleri ve aksesuarları ise muhafaza edilip sergilenmesi için Türker İnanoğlu Vakfı’na emanet etti.

ACI KAYBIMIZ SEYFİ DURSUNOĞLU

Usta sanatçının cenaze işleri ve Üsküdar Küplüce Aile Mezarlığı’ndaki mezarının yapımı da Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı tarafından üstlenmesi istendi. Aynı şekilde vasiyetnamenin uygulanması işlemlerinin de derneğin avukatlarının yapması belirtildi.
Dursunoğlu’nun 2 mirasçısı vasiyet okunurken yer almadığı için 24 Aralık’ta ikinci bir celse daha düzenlenecek. Vasiyet okunduktan sonra vasiler itirazda bulunmazlarsa mal varlığının dağıtımı gerçekleşecek.


Yazar: admin

Görüntüleme: 149 defa

Kategori: Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 17 Ekim 2020

Cevap bırakın