IRC Rehberi


Irc Rehberi Bizdesohbet

IRC Rehberi 3.ocak.2020 tarihinde @oMeN tarafından hizmete sunulmuştur. Sitemiz oldukça kaliteli arkadaşlıkların ve dostluğun sohbetlerin olduğu bir sitedir. Çoğu zaman güzel paylaşımlara imza atan IRC Rehberi aynı zamanda yeni açılan bir sitedir.
Yeni olmasına rağmen de oldukça katılımı yüksek bir yerdir. Sitemizde her gün düzenli olarak canlı radyo yayınları link şeklinde atılır.
Farklı sayfalarda kurallara uygun makale,yayın, Irc, mirc kuralları, mirc komutları, etkinlikler, güzel söz, şiir, gibi etkinlikler başta olmak üzere bir çok bölüm bulunmaktadır.

Etkinlik olarak yemek yarışması, şiir yarışması, video yarışması, gibi etkinliklere de katılım yüksek olur.
IRC Rehberi’nin en güzel özelliği ise yeni kayıt olan üyelere özel sayfa açılır ve Hoş geldin başlığı altında üye tanıtılır. Bu yüzdendir ki IRC Rehberi gerçekten de ev sahipliği konusunda oldukça duyarlı bir sitedir. Az önce bahsettiğim etkinliklere de ve yarışma sonuncunda ise ufak hediyelerle 1.olan üye mutlu edilir. Yapılan yarışmalarda oldukça titizlikle oy birliği ile sonuç açıklanır. Sonrasında ise 1. olan üye tebrikleri ve ufak ta olsa hediyesini paylaşır. IRC Rehberi ‘ni bu konuda güvenilir olduğu için kutluyorum. Yönetim Kadrosunda bulunan arkadaşlar tüm özverileri ile çalışmaktadır. Başta @oMeN olmak üzere hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Sohbet

IRC REHBERİNDE BİZDESOHBET.COM

Diğer bir konumuz ise yapılan röportajlar. Her site sahibi, genel sorumlular,yayıncılar ve forumda üye olan kişilerle çok sayıda röportaj yapılmıştır. Bizde Bizdesohbet ailesi olarak bir çok röportajını sitemizde paylaştık. Ropörtaj sonrası ise yorumlar ve tebrikler gelir.Tüm üyeler menfeat gözetmeksizin yorum yazarlar. Ropörtaj sorumlusu ve işinde gerçekten başarılı @Sim arkadaşımıza tekrar teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. IRC Rehberi’nde reklam köşesi vardır. Buraya site sahipleri belli bir ücret karşılığında reklam vermektedir. Sunucu köşesinde ayrılan bölümde ise sitenin yönetim kadrosu paylaşılır. Sitenin tanıtımı yapılır. IRC Rehberi gerçekten de kaliteli ve sohbetlerin oldukça seviyeli geçtiği bir platformdur. Sitede asla argo yada siyaset gibi tartışmalı konular paylaşmak yasaktır.

Bir çok sevgilere aşklara tanık olmuştur. Sohbetin, arkadaşlığın, dostluğun, kardeşliğin, sevgilerin, aşkların olduğu bu kaliteli sitemize herkezi bekliyoruz. Sizi de güzel paylaşımlar yapmak için IRC REHBERİ – BizdeSohbet.Com başlığının altına davet ediyoruz. ücretsiz sitemize herkesi bekliyoruz.

(Ada)


Yazar: Ada

Görüntüleme: 320 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 26 Şubat 2021

23 Yorumlar
Chucky

Ircrehberi ailesi başta oMeN olmak üzere Teşekür ederim birlikteliğimiz daim olsun.nice daha çok başarılar birliktelik dilerim.

Sim

emeginize saglik canim tesekkür ederiz

SeYYaH

Hep birlikte nice basarilara imza atmak dilegiyle emeklerinize bin saglik. Cok tesekkurler hakkiniz odenmez gercekten..

DeLi_qiz

Emeği geçen herkese teşekkürler ederim kendi adıma=)))))

    Ada

    Teşekkür ediyorum canım ayrıca desteğin için minnettarım emin ol Deli_qiz

Ada

Arkadaşlığın, Dostluğun, kardeşliğin, ve sohbetin en güzeli www.bizdesohbet.com

Ecem

dostluklar herseyden onemlidir.Bizdesohbet.com ve ircrehberi.net dostlugu daim olsun

Hate

emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bu güzel ortamda bulunmaktan mutluyum.www.Bizdesohbet.com ailesine teşekkürler.

SLyther

@Ada Emeğinize sağlık çok güzel bir makale olmuş.

Cemre

Herzamanki gibi harikasin Ada cım emeği geçen herkeze teşekkürler :)

KuzeyAras

Emegınıze Saglık Ada Hanım.

Sevcan

Ada cnm emeğine yüreğine sağlık

oMeN

Arkadaşlar çok teşekkür ederim şahsım ve forum adına bu güzel makale için emeği geçen herkesin emeğine ve yüreğine sağlık. Bizdesohbet ailesine başarılar dilerim

    Ada

    Biz teşekkür ederiz oMeN. Başarılarınız daim olsun inşallah

Cevap bırakın