Manalı Sözler


Biri sizi kırdıysa sessiz kalmak bazen en iyi cevap olabilir. Hala neden sessiz kaldığınızı anlayamıyorsa, bırakın oda sizsiz kalsın.

Hayat göz açıp kapayıncaya kadar biten tek perdelik bir oyun gibi. Eğer hala çekinmeden insanları kırmaya devam ediyorsanız, bir gün o perdelerin kapanacağını aklınıza getirin.

İnsanlar farkında bile değil ama konuşmaya başlarken ilk kurdukları cümle ‘’ doğruyu söylemek gerekirse ‘’ oluyor. Nasılsa içimize işlemiş yalan, dolan da kimsenin farkındalığı yok.

Deliye sormuşlar ‘’bu halin nedir? Neden sokaklarda koşup duruyorsun, senin evin yok mu?’’ deli gülümsemiş ve eklemiş ‘’ siz beni deli sanırsınız ama ben divaneyim. Âşık oldum içim içime sığmaz oldu, koşmadan durduramıyorum kendimi.’’

Büyük aşklar biter derlerdi, belki bende inanırdım bu masala ama seni tanımadan önceydi tüm bunlar. Senle geçen 15 yılın her saniyesine şükürler olsun, insanlar yanılıyor büyük aşklar asla bitmez.

Doğuştan tedavi edilemeyen bir hastalıkla doğmuşum ben. Daha hayata gözlerimi ilk açtığım gün karşıma çıkan herkesin insan olacağını sanmışım. Yazık, bulun bu hastalığa bir tedavi.

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 206 defa

Kategori: Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 05 Ekim 2020

Cevap bırakın