MasterChef Türkiye’de şoke eden veda! İ


MasterChef Türkiye’de şoke eden veda! İşte elenen isim Eray oldu.

MasterChef Türkiye’de 18. haftanın eleme oyununun heyecanı yaşandı. Özgül, Barbaros, Serhat ve Eray MasterChef Türkiye’de son 4 isim arasına kalmak için kıyasıya yarışırken eleme finalinin ilk ve ikinci turu geride kaldı. Peki, MasterChef’te kim elendi? İşte dörtlü finale kalan yarışmacılar…

İLK TURDA KİM KAZANDI?

MasterChef’te finale doğru adım adım ilerlerken Barbaros, Özgül, Serhat ve Eray eleme finalinin ilk turunda yarıştı.

Şefler, ana ürün olarak şalgam verdiği yarışmacılardan yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. Verilen sürenin sonunda şefler, MasterChef’te önlüğü kazanan ikinci yarışmacıyı, oyunu kazanan ismi açıkladı.

Şefler kazanan tabağı belirlemek için kritik tadımı yaptı. Açıklanan sonuca göre MasterChef Türkiye’de 2. önlüğü Barbaros kazandı ve dörtlü finale kaldı.

İKİNCİ TURDA NE OLDU?

Barbaros’un birinci olarak tamamladığı ilk turun ardından Özgül, Serhat ve Eray elenmemek için eleme finaline çıktı. Somer Şef’in imza tabağı ile yarışan yarışmacılar, verilen sürenin sürenin sonuna kadar mücadele etti.

Şeflerin tadımı sonrası bu turda en iyi yemeği Serhat yaptı ve 3. önlüğü kazanan yarışmacı oldu.

ERAY HAYALLERİNE VEDA ETTİ

Özgül ve Eray’ın son ikiye kalması ile birlikte, 4. ve son önlüğü kazanan isim belli oldu. Özgül, 4. ve son önlüğü olarak finale çıkmaya hak kazandı.

Bu sonuçla birlikte Eray MasterChef hayallerine veda etti.


Yazar: Ada

Görüntüleme: 100 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 21 Aralık 2020

Cevap bırakın