Müzisyen Engin Nurşani yoğun bakımda

Müzisyen Engin Nurşani yoğun bakımda

Ada     07-12-20     Genel     Müzisyen Engin Nurşani yoğun bakımda     29 Defa Okundu

Müzisyen Engin Nurşani yoğun bakımda

2019 yılında gırtlak kanserine yakalanıp müzik kariyerine ara vermek zorunda kalan ve bir süredir tedavi altında olan müzisyen Engin Nurşani’nin sağlık durumu hakkında eşi açıklama yaptı.

Engin Nurşani, 2019 yılında gırtlak kanserine yakalanıp müzik kariyerine ara vermek zorunda kaldı. Üsküdar’da bulunan özel bir hastanede tedavi altına alındı. Nurşani, 11 gün önce akciğer enfeksiyonu nedeniyle yoğun bakıma alındı.

Nurşani’nin bitkisel hayata girdiğine yönelik sosyal medyada yapılan paylaşımlar üzerine eşi Dilek Nurşani, Engin Nurşani’nin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Dilek Nurşani ise, “Herhangi bir sorun yoktu tedavi süreci ile alakalı. Eşim 11 gündür yoğun bakımda ama eşimin bilinci kapalı değil. Doktorları ile sürekli iletişim halindeyiz. Doktorlar bizden aldıkları bilgileri eşime söylüyorlar. Tepkisel ve işitme anlamında bir problemi yok. Akciğer enfeksiyonu için antibiyotik tedavisi devam ediyor. Bu paylaşımları neden yaptıklarını bilmiyorum. Eşim bitkisel hayatta değil, komada değil, eşim sabaha çıkmaz diye bir şey yok. Bunlar asılsız haberler.” dedi.

 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!