Nitelikli Sohbet


Nitelikli Sohbet BizdeSohbet

Merhaba arkadaşlar;

BizdeSohbet.Com olarak bir ilke edindiğimiz “kalite” kelimesinin bizler açısından anlamını sizlerle paylaşmak istedik. Kalite bizim için ne demek, kalite dediğimizde nelere önem veriyoruz ve dikkat ediyoruz. Hepsini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.
Kalite kelimesi Fransızca qualité nitelik, özellikle iyi nitelik" sözcüğünden alıntıdır. Fransızca sözcük Geç Latince qualitas "nasıllık", nitelik sözcüğünden alıntıdır. Bu sözcük Latince qualis "nasıl (soru sözcüğü)" sözcüğünden türetilmiştir. Sözcüğün kökeninden başladık ki verdiğimiz değer, anlam ve önem bilinsin diye.

Nitelikli Sohbetin Adı : BizdeSohbet.Com Şimdi sohbet odalarındaki kaliteden biraz bahsedelim. Nitelikli ortam hakkındaki görüşümüzü anlatalım. Öncelikle sohbet ortamlarında ve irCd sunucularda bizim için kalite, bireylerin birbiri ile olan iletişimiyle başlıyor. Ortam içerisindeki dostluk, fedakarlık, iyi niyet, insani değerlerin hepsi kalitenin aslında bir bütününü oluşturuyor. Hakaretler edilen, geçimsiz insanların olduğu, birbirini sevmeyen bir toplulukta kaliteli sohbetten kesinlikle söz edilemez. Bu nedenle birinci amacımız daima insanların birbiri ile olan ilişkilerini gözlemlemek, çıkabilecek sorunlar ile ilgili doğru noktalarda el atabilmek ve sohbet seviyesini en üstte tutabilmektir.

Fark Yaratan Sohbet Ortamı : BizdeSohbet.Com
Kaliteli Sohbet

Nitelikli ve Kalite Sohbet’in Bizdeki Anlamı

Gelelim <strong>kaliteli sohbet</strong>’i oluşturan diğer elementlerimize. Bunları ise iki başlık altında değerlendireceğiz. Birincisi yönetim şekli ve işlemler, diğeri ise sistem yönetimi olacak. Yönetim şekli ile ilgili kalite anlayışımız, herkese eşit muamele gösteren, doğru kararlar alabilen, mevcut kuralların doğru uygulanmasını sağlayabilen adaletli bir yapıya sahip olmaktan geçiyor. Bunu sağlayabilmek için devamlı birbiri ile iletişimde olan ve birbirine bilmedikleri, anlamadıkları konularda yardımcı olan yönetim ekibi kurmak gerekiyor. Sistemimizi tümüyle kollara ayırarak ve her branşı kendi içerisinde yöneterek modül ediyoruz. Böylece hem denetimlerimiz ile ilgili, hem de yönetimsel yapımızla ilgili sorunların önüne geçmiş oluyoruz. Diğer bahsettiğimiz Sistem yönetiminin kalite sohbet ortamı sağlamasındaki etkisi ise, iyi bir sistem yapılanması, yenilikçi bir bakış açısı, estetik görünümden geçtiğini düşünmekteyiz. Bu nedenle sistemimizle ilgili devamlı güncellemeler yaparak, kullanıcıların daha rahat hareket etmesini, güvenilir bir ortam da sohbet etmelerini, diğer sohbet ortamlarından farklı olarak yeni oyunlar, yeni eğlenceler ile vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz işlemlerin hepsini bir araya getirdiğimizde ortaya çıkan kaliteli sohbet bizim ortamımızdaki sohbet oluyor. Sizleri de her zaman aramızda görmeyi, sizlerle bu bahsettiklerimizi geliştirmeyi hedeflediğimiz ortamımız da görüşmek dileğiyle.

BizdeSohbet.Com – farK yaratıR. (Radyo Dinle)


Yazar: admin

Görüntüleme: 133 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 16 Ocak 2021

Cevap bırakın