Ozan Güven’in yeni sevgilisi ifşa oldu

Ozan Güven’in yeni sevgilisi ifşa oldu

Ada     20-11-20     Genel, Sohbet Odaları     Ozan Güven’in yeni sevgilisi ifşa oldu     5 Defa Okundu

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’u feci şekilde darp ettiği için davalık olan Ozan Güven’in yeni bir aşka yelken aştığı ortaya çıktı. Ozan Güven’in yeni aşkını yatak odasındaki tablo ele verdi. Kadına şiddet haberleriyle anılan oyuncu Ozan Güven’in birliktelik yaşamaya başladığı ünlü model Gizem Yıldırım sosyal medyada gündem oldu. İşte dayakçı Ozan Güven’in yeni sevgilisi Gizem Yıldırım…

Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladıktan sonra olaylı bir şekilde ilişkisini sonlandıran Ozan Güven hakkında yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. “Söylemezsem Olmaz” programının haberine göre Deniz Bulutsuz’u darp ettiği haberlerinden sonra işinden de olan ve ortalarda görünmeyen oyuncu Ozan Güven, model Gizem Yıldırım’la aşk yaşamaya başladı.

Çiftin olumsuz tepkiler nedeniyle ilişkilerini gizli tutmak istediği iddia edildi. İkilinin birliktelikleri, Gizem Yıldırım’ın sosyal medyadan paylaştığı tablo fotoğrafıyla ortaya çıktı. Ali Elmacı imzalı tabloyu Ozan Güven, geçtiğimiz yıl satın almış ve yatak odasına koyarak Instagram hesabından paylaşmıştı.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!