Özlem Sözleri

Özlem Sözleri

admin     02-10-20     Genel, Sohbet Odaları     Özlem Sözleri     58 Defa Okundu

Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez. Hani gülmek ister, yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez. İste o zaman ölmek istersin de ecel gelmez..

Sen uzaklardayken ben yıldızları seyrettim tutam tutam ışıklarını çekip içime, sen uzaklardayken ben gidişini resmettim umudun beyazıyla karanlığı tuval yapıp gelişini bekledim.

Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

  Ruhum sensiz koca bir boşlukta gibi; gel de bitsin bu eziyet…
  Özlemin üzerime ağır, yokluğun cehennem…

  slmmm herkese cok sevdigim bir sunucu herkese tavsiye ederim cikin gelin hepiniz güzel dostluklar eglenceli ortam var yönetiminde emegine saglik böyle güzel bi ortam bize sunduklari icin 🙂

  Kimi özlerseniz özleyin; sevgilinizi, eşinizi, kardeşinizi, annenizi, babanızı, arkadaşınızı ya da eski sevgilinizi hiç fark etmez, özlemek hep aynı hissettirir. Kalbin acır, ruhun yardım umar senden, bitsin bu hasret diye… Okuduğun her şeyde özlem içeren sözleri bulur çıkarırsın satır aralarından durmadan ve aklının bir kenarında hiç solmadan bekletirsin hepsini…

  Her insan özler; bazısı maziyi bazısı geleceği bazısı da hiç gelmeyecek sevgiliyi…

  tsk ederiz emegi gecen herkese herkese tavsiye ederim https://www.bizdesohbet.com

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!