Parasız Sohbet Siteleri-2


Parasız Sohbet Siteleri-2

Parasız Sohbet Siteleri-2 yazımızda tekrar karşınızdayız. Daha önce anlattıklarımızı tekrar etmek yerine bu kez sizlere sunucuların farklı uygulamalarından bahsedeceğiz. Sunucuların bir çoğunun ücretsiz olduğunu, uygulamalara erişimin belirli noktalara kadar herhangi bir ücret gerektirmediğini anlatmıştık. Şimdi size bu sınırlamanın nerede bittiğinden bahsetmek istiyoruz. Sohbet platformlarının hemen hepsinde geçerli uygulamalardan biri, global kanalların satışa çıkarılmasıdır. Global bir kanalı satın alabilir ve ya istediğiniz bir isimde Global kanalı açabilmek için müracaat ettiğinizde sizlere bir çok fiyat çıkaracaklardır. Peki bu değişken fiyatların anlamı nedir? Haydi birlikte göz atalım.

Global Kanal Fiyatlandırma

Global kanaldan kastımızı anlamayan arkadaşlarımız için biraz daha açıklayıcı hale getirelim. Global kanal bir sohbet sunucusuna girdiğinizde otomatik olarak giriş yaptığınız kanalların bütünüdür. Örnek : #Sohbet, #Muhabbet, #Mobil, #Diyalog verebiliriz. Bu kanalları siz kiralayabilirsiniz. Her sunucu da bu özellik mevcuttur. Ortalama bir sunucuda global kanalların fiyatları hakkında da bilgi verelim. #Sohbet kanalı fiyatları 200,00 TL’den başlamakta sunucu popülerliğine göre ise 750,00 TL’ye kadar çıkmaktadır. #Sohbet kanalı tüm sunucuların en değerli kanalıdır. Belirttiğimiz ücret aylık olarak istenmektedir. Uzun vadeli alıcıysanız, bu fiyatlarda indirim yapılabilmektedir. Tabi bu sunucunun tamamen satış-pazarlama politikasına bağlı bir durumdur. Aynı zamanda sunucularda #Radyo kanalı kiralamaları ve #Oyun kanalları kiralamaları gibi hizmetlerde verilmektedir.

ParasızSohbetSiteleri-2

İşte dostlar sizlere parasız sohbet siteleri derken aslında bahsettiğimiz şey tam olarak bu idi. Sizlere bu kanalları kiralama yapmıyoruz. Sizleri ailemizden gördüğümüzde ücretsiz olarak veriyor ve ilgilenmenizi istiyoruz. Tam bir gönüllülük esasına dayalı sistem olarak düşünebilirsiniz. Herkesten bizi ayıran en büyük özelliğimiz budur. Sizlerle berabersek ve sizlerde bizle beraber olacaksanız, para ve buna benzer nesnel şeyleri aramıza sınır olarak koymuyoruz. Sizlerle gönül bağı kurmaya çalışıyor. Sizin dertlerinize ortak olmaya çalışıyoruz. Belki de bunu ancak aramızda olduğunuzda anlayacaksınız. Fakat anladığınızda buradaki yazı diliyle anlatılan ifadelerin ne kadar da kifayetsiz kaldığını siz kendiniz göreceksiniz.

Daha önceki Parasız Sohbet Siteleri yazımızı okumadıysanız lütfen TIKLAYINIZ.

Sanal alem kapattığım anda bitiyor diyen dostlarımız, bunun böyle olmadığını sizlerde bizlerde biliyoruz. 🙂 Sizleri de seviyoruz.

Saygılarımızla.

SeoCommand


Yazar: admin

Görüntüleme: 152 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 20 Ocak 2021

14 Yorumlar
Chucky

Etrafınızda kimlerin online oldugunu dilediğiniz zaman proillere göz atabileceğiniz alanda görebilirsiniz. Ardından ilginizi çeken mükemmel eşinizi bulur ve sohbetinizi edebilirsiniz.

Ecem

Hem ucret vermiyoruz hem cok egleniyoruz supersiniz www.bizdesohbet.com Yoneticilerine tskler harika ortam

HuLyA

En güvenilir, en içten, sohbetin tek adresi diğer yarin burda olabilir. aşkın dostluğun tek adresi Bizdesohbet.com :)

Sim

hem samimi arkadaslar edinebileceginiz huzurlu ve kaliteli bi ortam, hemde cok eglenceli.. basarilar dilerim

DeLi_qiz

Güzel neşeli sohbetler içinde güzel arkadaşlıklar dostluklar kurduğumuz bir adres:))) burda olduğum için çok mutluyum:)))

Gamzeli

Bu pandemi doneminde can sıkıntını gidermek istersen iste sana sohbet

oMeN

Başarılar dileriz

YouLosT

Haketten Icerde Cok Iyi Insanlar Var Ve Candan Kandan Cok Sicak Davranislari Cok Dikkatimi Cekti Bende Dahil Oldum Bu Ortama Sizleride Bekleriz Tabiki Nereye www.bizdesohbet.com Cikin Cikin Gelin Diyoruz:) Ve Daha Nice Basarilara Diyoruz El Birligiyle

Sevcan

Güzel arkadaşliklarin dostluklarin olduğu tek adres bizdesohbet.com

Sewimsiz

Haydi Sende bize Katıl 😇

GüzeL

böyle güzel bir ortamin bir parcasi oldugum icin bende cok mutlu ve memnunum ücretsiz sohbet olmasi daha da bir güzel özellikle pandemi döneminde eglenebilecegimiz sicak samimi bir ortam herkesi http://www.bizdesohbet.com bekleriz.

SeYYaH

Gelen bir daha geri gidemiyor zaten sen de öyle olacaksın. Acele etsen iyi olur dostum. Sohbetin kalitesine ve tadına varmak istiyorsan www.bizdesohbet.com tek adres )

Hate

Ne yani siz nezih mükemmel sohbet ortamı yokmu diyorsunuz hala! İşte size sohbetse sohbet, kaliteli radyo yayıncıları eşliğinde müzik ve tanışabileceğiniz arkadaş ortamını site site gezip nerde hani demeyin.Gelin www.bizdesohbet.com ailesi içinde olun.

KivanC

emeğinize sağlık

Cevap bırakın