Sohbet Arkadaşı


Sohbet Arkadaşı

Sohbet Arkadaşı konumuzda sizlerle sitemizde arkadaşlık ve dostluğu paylaşmak istiyoruz. Sunucumuzda dostluklara, arkadaşlıklara öyle çok değer veriliyor ki bunu yazarak anlatmak aslında imkansız. Fakat biz yine de bunu deneyeceğiz.

Bizde Sohbet odalarında DerinFm eşliğinde gelişen dostluklar öyle güzel ki tarif etmek için çaba sarf edelim. Sunucuya ilk girdiğiniz de sıcak bir merhaba, selam karşılaması ile başlıyor her şey. Daha sonra insanların size nasılsınız?, iyimisiniz? gibi soruları var. Bunu bir kaç gün devam ettirdikten sonra, her şey çok farklı bir hal alıyor. Adeta sihirli bir değnek dokunmuşçasınai aileden biriymişsiniz, sanki hep orada olan bir şahsiyetmişsiniz gibi hissetmeye başlıyorsunuz. Kendi problemleriniz var ise onları insanlarla paylaşabiliyorsunuz. Veya insanlar size bunları aktarabiliyor. Aradan on gün geçiyor. Bir bakıyorsunuz, can, ciğer olmuşsunuz tüm arkadaşlarla. Yahu ne zaman bu hale geldi bu iş? diyorsunuz, fakat onunda bir cevabı yok. Tamamen kendiliğinden ilerleyen doğal bir durum bu. Herkesin iyi niyetli, yardımsever, dost canlısı olmasından kaynaklanıyor sanırım. Veya başka şeyler var ama biz bunu anlayamıyoruz. Gerçek olan tek şey, buradaki dostlukların pazara kadar değil mezara kadar olduğu. Hiç kimse kimsenin arkasından bir dedikodu yapmıyor. Uyum ahenk yakalanmış, dostluklar, arkadaşlıklar artık oturmuş. Zerre kadar art niyet göremiyorsunuz. Bir probleminiz oluyor. Herkes bunu çözebilmek için elinden gelen ne varsa yapıyor. Acaba diyorum kendi kendime. Acaba gerçekten başka bir tılsım mı var burada? Göremediğimiz bir olay mı var? Bilemiyorum. Sanırım bunun en doğru yanıtını sizler verebilirsiniz. Çok hızlı bir süreçten geçiyor ve bir anda aralarında oluveriyorsunuz. Şaşılacak şey doğrusu, ama gerçekten doğrusu bu.

Sohbet Arkadaşı

Evet dostlar bizim sunucu da dostluklar, arkadaşlıklar bu kadar net ve gerçek. Santimi, santimine planlansa inanın bunu kimse yapamaz. Bunu yaşamadan anlatabileceğim kadar anlatmaya, ifade etmeye çalıştım sizlere. Fakat anlatma ile ilgili çok güzel bir söz vardır. “Biz ne anlatırsak anlatalım, sizin ne anladığınızdır asıl önemli olan.” diye.

Umarım doğru cümleler ile ifade edebilmiş ve bir nebze olsun bu ortamı sizlere tarif edebilmişmdir.

Sağlıcakla kalın. Sizleri de aramızda görmeyi isteriz.

SeoCommand


Yazar: admin

Görüntüleme: 137 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 13 Şubat 2021

8 Yorumlar
Pia

KAliteli Sohbetin en guzel adresi BizdeSohbet.Com Sizleri de Bekleriz..

DeLi_qiz

Sohbet ederken kurulan arkadaşlıklar =)) kurulan yeni dostluklar=)) ve yeni aşklar=)) tabiki katılırsan aramızda =)))

Ecem

En güzel sohbet bu sitede kaliteli seviyeli insanlarla sohbet etmenin tadına varın. www.bizdesohbet.com

Ada

En kaliteli DJ kadrosu ile en kaliteli arkadaşlıklar için ücretsiz sohbet odalarına bekliyorum. www.bizdesohbet.com

Sevcan

Seviyeli saygılı arkadaşlığın dostluğun olduğu bu aile ortamina sizde katılın aramıza

MeLiS

Güzel Sevgi ve Dostlukların kurulduğu Cok güzel bir platform bence.Kaliteli yönetim Kadrosuyla huzur içinde sohbet edebilirsiniz.Sohbetin En güzel adresi www.bizdesohbet.com Emegi geçen Tüm Arkadaşlara Teşekkürler.. :)

Hate

umut her zaman vardır yeterki umutsuzluğa kapılma.Belkide aradığın umut www.Bizdesohbet.com 'dır.

Sohbet Bizde - Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Ortamı

[…] biz değil siz kuruyorsunuz. BizdeSohbet.Com’un asıl mimarisi tümüyle kullanıcıları. Arkadaşlıkları, dostlukları ve hatta aşkları. Her şeyin en iyisi, en güzeli, sizleri dinlemekle oluyor. […]

Cevap bırakın