Taladro Dem Sözleri


Taladro Dem Sözleri

, Merhaba biraz müzik ne dersin? Şöyle bir şarkı yada rap, Taladro dem Sözleri sizler için.

Imm Selam, Nasılsın ? Makalemi okurken şaşırırsın evet ne alaka ya hem burası Sohbet sitesi değil mi ? evet evet doğru yerdesin, buna inkar yok, yalnız Baktığın zaman Yazışarak Chat yapılan bir sistem burası yani dudakların değil kalbinden gelen cümleleri Klavyeye dökmek gibi bir şey, Eskiler ne güzel dimi : ) Kalem kağıt artık onlar bitti, Sadece dijital platforumlar var, vede bizlerde buraya dökmeye başladık https://www.bizdesohbet.com her zaman sizler için hazır bağlan Chat yap.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :İş işten geçiyor gülüm, içim içimden Sabahım ayaz kalbim karlı içim içim dem Artık çıkmaz oldum birkaç gündür işin içinden Pay ister yüzüm senden içim içinden Siyah bir avlunun tam ortasında yalın ayaktım Canım, canımı yakmak istedin, canımı yaktın Benden bir canı esirgedin kendi canımı kattım Senin ellerinden aşk ömür, ölüm hayattır Kul mu, köle mi, yapışkan mı? Bana ne dersin? Gözyaşlarımı verirdim de değer bilmez yalan edersin Zaman iyileşen tüm yaralarından bana önersin Ben öldüm gittim geldim de anlatsam banane dersin Gidiyorum yol katettikçe beni ararsın Ardımda bıraktığım tüm hislerimden delil ararsın Sen şimdi deli sanarsın, bir mevsim susuyorum O bahar gelir elbet pişman olur beni anarsın
Gelmesen de kulaklarımı çınlat çünkü His diyarı bu. Geceden geçti yarım Ne senden ne serden geçti canım
Bugün de güçlü yanım, sensizken düştü yarım Gelirsen bahar güzeli ihtişamı güç duyarım
Sevmek gülünç değil seversen aşk uyanır Gülleri geçtim ben karda aşk bulanım Sen bana gelmesen de ben aşka aşık olanım..


İş işten geçiyor gülüm, gözümü har aldı Ne yazık kalbini ellerinden zor aldım Bir sene geçti hatta bir sene sensiz zan altı Tek kurşunum kaldı, o da kendi kafama son artık.. Gözlerinden ben düşersem yaş olur Ama sen yıllar oldu düşeli benden aş onu Seni çürük bir çınar gölgesinde bilmediğim bir günde sevdim
Bunu inkar eden taş olur.. İş işten geçiyor gülüm, aşkı az aldım Benden gidiyor giden sen gene kazandın
Ben, günlerimden günü geceden naz aldım Her şeyi tamamladım da bir senden az aldım Ki yolum dik, seni sevdim ama o sandım Daha çok, daha çok, daha çok sevdim usandım Kupkuru bir tohumken seni su sandım
Ben kendi ipimi kendi başıma bir gece geçirip asandım Gelmesen de kulaklarımı çınlat çünkü
His diyarı bu. Geceden geçti yarım Ne senden ne serden geçti canım Bugün de güçlü yanım, sensizken düştü yarım Gelirsen bahar güzeli ihtişamı güç duyarım Sevmek gülünç değil seversen aşk uyanır Gülleri geçtim ben karda aşk bulanım Sen bana gelmesen de ben aşka aşık olanım..

Taladro Dem Sözleri

Taladro Dem Sözleri


Yazar: Umut Demir

Görüntüleme: 289 defa

Kategori: Şarkı Sözleri

Yayınlanma Tarihi: 08 Haziran 2021

7 Yorumlar
Ecem

ooooo Taladro dem çok severim

Faruk

Kaliteli sohbetin tek adresi bizdesohbet.com

Chucky

Harika bir eser yayinimda bunu çalım.

YunusEmre

Sözler Harikulade,Akıcı BİR Yazı Olmuş. Her Ne Kadar Sohbet Siteside Olsa,Sohbet Eden Insalar,Herksin Bir Duygusu Var. Mevlâna Ne Demiş,Ya Olduğun Gibi Gözük,Yada Gozuktugun Gibi Ol..

Seda

merhaba cok güzel bir sunucu sohbetin arkadasliklarin dostluklarin kuruldugu eglenceli bir yer herkese tavsiye ederim özellikle Radyosu kaliteli dj leri ile sabaha kadar non stop yayin var her zevke hitap eden müzik sarki keyfi ile beraber eglenceli ortamda cabasi. Yönetimde ki arkadaslara tsk ederiz böyle güzel bir ortam sagladiklari icin. sevgi ve www.bizdesohbet.com kalin.

Sevcan

Kaliteli sohbeti ve harika djlerinin tek adresi www.bizdesohbet.com

DeLi_qiZ

Sohbetin ve neşenin engüzelinin bulunduğu adres=)))))

Cevap bırakın