Trabzon Sohbet-2


Trabzon Sohbet-2 Bizdesohbet

Trabzon Sohbet-2 Trabzon Türkiye’nin en görülmesi ve keyifli sohbetlerin olduğu önemli ilimizdir. Yaylarımızı sizlere tanıtmaya devam edelim.

Şolma Yaylası

Trabzon Sohbet

Tertemiz bir hava ve muhteşem manzaralar karşısında Kulin Dağı etrafından 16 km boyunca yürüme mesafesinde ulaşabileceğiniz Şolma Yaylası’na giderken birbirinden güzel bitki ve hayvan türleri ile karşılaşmanız büyük olasılıktır. Uzun yürüyüşler için kendini hazır hissetmeyen 1800 m yükseklikte yer alan Şolma Yaylası’na minibüslerle de ulaşımı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Yaylada birbirinden güzel renkli çiçekler ve ferah tertemiz bir hava sizi bekliyor. Buralarda çok fazla kalacak yer olmadığı için kamp malzemelerinizi yanınızda getirebilir çadır kurabilirsiniz. Gün içinde gezip dönme imkanı bulabilirsiniz.

Mavura Yaylası

Mavura Yaylası’nda sizi ve sohbet edeceğiniz ailenizi sevdiklerinizi bekleyen doğa ile buluşmak istiyorsanız kamp malzemelerinizi hazırlamaya başlamalısınız. Çünkü bu yaylada da konaklayacağınız bir yer bulamazsınız. Ancak yayla mevsiminde küçük marketler, kasaplar,manavlar sizin ve aileniz için hizmet vermektedir. Yeşilin her tonuna rastlayacağınız ormanlarla çevrili Mavura Yaylası ile Şolma Yaylası arasında 3,5 km boyunca uzanan görünüş olarak çok beğenilen bir toprak yol bulunmaktadır. Doğa yürüyüşü seviyorsanız hem yürüyüş hemde eşinizle güzel sohbetlerin olacağını bu yaylaya gelmenizi tavsiye ediyorum.

Trabzon Sohbet

Kiraz Yaylası

Maçka’nın Gürgen ağaç Köyü’nden 7 km uzağında olan Kiraz Yaylası’na giden bir toprak yolu vardır. 1850 metre yükseklikte olmanın dayanılmaz güzelliğini ve hafifliğini buz gibi akan derelerin suyu ile müthiş bir manzaraya sahiptir. Yaylayı ziyaret edeceğiniz günlerde Hamsi köy ve Gürgen ağaç yakınlarındaki ufak pansiyon veya motel gibi konaklama yerleri de bulmanız oldukça yüksektir. Kiraz Yaylası’nda kasap, ufak marketler ve lokanta seçeneklerimiz de mevcuttur. Huzurlu ve keyifli bir atmosfere ev sahipliği yapan yaylada biraz eğlence arayanlar ve balık tutmaktan son derece keyif alanlar derede balık tutabilir ya da çim kayağı yaparak güzel vakit geçirebilirsiniz. Burada her yıl temmuz ayının üçüncü cuması Ay eser Şenlikleri düzenlenir.Yaz aylarında yaylaya minibüsle gitme ve gezme imkanı da bulabilirsiniz.

Trabzon Sohbet

Lapazan Yaylası

Serin ve tertemiz bir havası, yemyeşil ve bakır rengine boyanmış bir doğa harikasıdır Lapazan Yaylası.. Karadeniz de huzurlu ve sohbeti eğlencesi bol bir yayla tatili yapmak istiyorsanız, kamp malzemelerinizi alıp Lapazan Yaylası’na doğru yola çıkma zamanı çoktan gelmiştir. Henüz herhangi bir altyapı çalışması oLmayan yayla, 2200 m yükseklikte bulunmaktadır. Yaylaya giden toprak yolda sorun yaşamamak adına mutlaka ve mutlaka arazi tipi bir araç tercih ederek gezimize ve sohbetimize devam edelim.

Trabzon Sohbet

Lapazan Yaylası, Trabzon

Trabzon ilimizin bu muhteşem yaylaları size tanıttığımız sadece bir kaç tanesidir. Trabzon halkı sıcak kanlı ve oldukça mütevazi insanlardır.Trabzon’a gittiğiniz her yerde halkın sıcak samimi ve eğlenceli sohbetlerine tanık olma şansınız vardır.

(Ada)


Yazar: Ada

Görüntüleme: 144 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 22 Ocak 2021

6 Yorumlar
Ecem

Aradiginiz hersey kaliteli sohbet ,yeni arkadaslar,muhtesem radyo,kaliteli dj ler hepsi burda www.bizdesohbet.com

SeYYaH

Karadeniz gencleri gercek dostluk ve sicakligi burada rahatca bulabilirler. Tam kafa dengi bi yer. Bizdesohbet.com demek samimiyet ve hos sohbet demek. Buyrun gelun daaa bastaci edilirsiniz )

Sena

Kaliteli sohbet ve samimi dostluklar istiyorsaniz tek adres http://www.bizdesohbet.com tavsiye edebilirim her memleketten oldugu gibi Karadeniz bölgesinden de cok arkadaslarimiz var renkli kislikleriyle samimiyetleriyle eglenceli sohbet akisina dönüsüyor. Herkese keyifli eglenceli sohbetler dileriz.

Chucky

Karadeniz gezmek çok nasip olmadi ama,çok güzel bir yer olduğunu Bizdesohbetcom'i gelen arkadaşlardan dinlemek isterim.

Kartalbey

Müthiş olmuş dostluğun tek adresi derin fm emeklerinize sağılık arkdaslar supernolmus

KivanC

emeğinize sağlık

Cevap bırakın