Ankara Sohbet

Ankara Sohbet

Ankara Sohbet

Ankara Sohbet Odaları içerisinde bay ve bayan olmak üzere Ankaralı binlerce kullanıcı Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik  Sohbet Odaları içerisinde sadece Ankara değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar Sohbet ederek kendilerine Ankaralı arkadaşlar arayışları içerisindeler. Sohbet Odaları kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve ücretsiz Sohbet Chat adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlamaktadır.

Sohbet Odaları içerisinde öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere kullanıcılar Sohbet Chat yapıyor. Üstelik bütün kullanıcılar Sohbet Odaları içerisine sadece kendilerine arkadaş edinmek için girmiyor. Sohbet Odaları içerisinde kendilerine Sohbet edecek, dertlerini anlatacak, sıkıntılarını paylaşacak ve içlerini dökebilecek arkadaş arayışları içerisinde olan çok fazla kullanıcılarımız var. İnsanlar Sohbet Odaları içerisine illaki arkadaşlar edinmek için değil Sohbet ve Makara yapmak için de kullanıyorlar. Unutmayalım ki Ankara Sohbet Odaları kullanıcılarına psikolog görevi görmektedir.

Sohbet Odaları içerisinde ki Ankaralı kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahiptirler. Fakat farklı illerden olup da Sohbet Odaları içerisinde kendilerine Ankaralı bay ve bayan arkadaşlar arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım. İlimizi tanıyalım ki Sohbet Odaları içerisinde Ankaralı kullanıcılar ile Ankara Sohbet Chat yaparken yabancılık çekmeyelim.

Ankara Sohbet Odaları

Kullanıcılarına yıllardır kesintisiz Ankara Sohbet Odaları adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlayan BizdeSohbet.Com farklı illerden arkadaş arayışları içerisine giren kullanıcılarına Sohbet’e başlamadan illeri tanıtmaktadır. Arayışlarınızın olduğu illeri Sohbet’e başlamadan önce tanımanız siz değerli kullanıcılarımız için faydalı olacaktır. Sohbet Odaları içerisinde ki Ankaralı kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahip olsalar dahi farklı illerden olan kullanıcılarımız için kısaca ilimizi tanıtalım.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti ve en kalabalık ikinci ilidir. Nüfusu 2020 itibarıyla 5.663.322 kişidir. Bu nüfus; 25 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1425 mahallede yaşamaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 215’tir. Nüfuslarına göre şehirler listesinde belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre dünyada ise elli yedinci sırada yer almaktadır. Coğrafi olarak Türkiye’nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi’nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

Ankara Sohbet

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like1.287 okundu
kategoriKategori : Genel
yorum23 yorum
linkLink : Ankara Sohbet
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (23 Yorum)

 • Ankara benim için çok ayrıdır 18 ay askerlik yaptım Bir çok ilçesini gezdim.Sohbet ortamı olarakta Bir çok Ankarali arkadaşlar ile tanışma fırsatım oldu yeri bende ayrıdır.

 • Bizde sohbet ailesinde olmazsa olmaz başkentimizin sohbet odalarında sohbetin keyfini çıkartın güzel sohbetler olsun.

 • Bir Ankaralı olarak sohbetin tek adresi bizde sohbet güzel sohbetleriniz olsun

 • Ankara gerçekten de çok güzel bir şehir Ankara gibi sahbet sitemizde çok güzel emeği geçen herkese teşekkürler

 • Ankara ya selam 🇹🇷 olsun =))) yurdumu çok seviyorum her karışını=)))

 • Ankara yı bana sor chucky abim, oranın insanın sıcaklığını ben Soner den biliyorum. Aşk deyince aklıma Ankara geliyor. Yürek deyince Ankara tüm güzel dostları bekliyorum. Gelin birlikte dertleşelim…

 • He nerde isen ha katıl aramıza sohbetin en güzeli için:)

 • Angara benim memleketim, sogugu sert insani merttir guzel Angaramin..ülkemin güzel illerinden Ata’ma ev sahipligi yapan nadide sehir…Guzel bir yazi olmus emeginize saglik..heyy Angaralilar bize her yer Angara diyip cikip cikip gelin bizdesohbete 🙂

 • Canim memleketimin güzel halkini bekliyorum.Sohbete dair ne ararsan http://www.bizdesohbet.com da.Hemen gelin

 • Hiç sevemedim…Hep kış aylarında geldim. Dondum orada..

 • Sohbetinizin Devamını KardeşLigimizin Bir Ömür Boyu Beraber oLmasını Temenni Ediyorum

 • Başkentimiz ankara cok güzeLdir bir cok kişi tanidim bu site sayesinde sizlerde geLin tanişaLim..

 • Kalemine saglık admın harka anlatım.

 • Ankara deninince akla ilk gelen Anitkabirdir gitmek nasip olmadi ins kismet olur bir gün. Sonra baskentimiz tabiki Türkiyenin en önemli şehri ülkenin bu kentten yönetiliyor olmasidir. Tabi bide Ankara havalari var ki dinlemeden duramadigimiz sinirisiz müzik keyfi ve sohbeti ile her memleketten arkadaslarla bir arada oldugumuz bir Sunucu bizdesohbet.com herkesi bekleriz.

 • burdan tüm ankaraya selamlar olsun :)) güzel sohbetin tek adresi http://www.bizdesohbet.com hepinizi bekleriz.

 • Ankara’lı olmak ayrıcalıklıdır selam olsun yureği güzel insanlara selam olsun Ankara’lı dostlara..Sizde sohbetin keyfini çıkarmak isterseniz..www.bizdesohhbet.com a bekliyoruz..

 • Selam olsun Ankaraya Türkiye’nin başkenti olan Ankara aynı zamanda Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir. Bı kac tane Ankaralı arkadaşım var Çok samımı ve yuregı guzel ıyı ınsanlar
  Emegınıze Saglık.

 • Ankara sohbet odaları yazdığımda google de sayfa sayfa gezerken buraya ve ender kişilere ve nüktedan kişilere denk geleceğimi bilmiyordum ve iyiki gelmişim.Ortamın bir parçası olmuşum.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • güzel sehir bn ankaraya ilk kez gittiğim gün askerdim hastahaneye sevk etiler 2011 de beri o zaman hayirlisi yaptı ve ailemi kavustum Bütün ankaradakiler kumutanlara burda selamlari yoluyorum cokgüzel oldu siteniz her zaman daim dvam et

 • Emeginize sağlık 😊

 • Bu sunucu sayesinde burçak Ankaralı arkadaşım abim oldu hepsinde iyi ki tanımışım değerli bi abimin söylediği bu söz vardı Ankara’nın havası sert insanı merttir abim derdi hep sizde gelin tanışalım sohbet edelim nereye mi bizdesohbet.com a çıkın çıkın gelin.

 • Kaliteli Sohbetin Dogru Ve Tek Adresi
  http://www.bizdesohbet.com

 • Bı angaralı olaraktan ben dıyorumkı angaralı olmak ayrıcalıktır..ankara dıye yazılır angara dıye okunur(:

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?