Anonim Sohbet

Anonim Sohbet

Anonim Sohbet

Anonim Sohbet Odaları içerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere ülkemizin 81 ilinden binlerce Bay/Bayan kullanıcı Sohbet Chat yapıyor. Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcılar sadece bir il veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan kullanıcılar Anonim Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yaparak kendilerine arkadaş arıyor.

Sohbet Odaları kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve tamamen ücretsiz bedava bir şekilde Anonim Sohbet yapmalarını sağlıyor. Anonim Sohbet kelimesinin anlamını bilmeyen kullanıcılarımız için biraz Anonim Sohbet kelimesini anlatalım. Anlatalım ki Sohbet Odaları içerisine giren kullanıcılarımız nereye geldiklerini ve Anonim Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcıların ne maksatla odalara girdiğini bilsinler.

Anonim Sohbet Nedir?

Sohbet Odaları ülkemizde 1998/1999 yılında kurulduğu günden bu yana içerisinde kullanıcılarının Anonim Sohbet yapmalarını sağlıyor. Peki Anonim Sohbet nedir?

Anonim Sohbet kelimesinin anlamı içerisinde kimin nereden, kimin ne amaçlı olduğu belli olmayan demektir. Belirsizlik taşıyan Anonim kelimesi kendini tanıtmak istemeyen kullanıcıların tercih ettiği Sohbet Odaları olarak bilinmektedir. İsimlerini ve kendileri hakkında kesinlikle bilgi paylaşmak istemeyen kullanıcıların bulunduğu Anonim Sohbet başlıklı yani adlı odalardır.

Sohbet Odaları içerisinde kendilerini tanıtmak istemeyen kullanıcılarımızın %90 oranı arkadaş edinmek için değil de kendilerine güzel sağlıklı Ortam edinmek isteyen kullanıcılardır. BizdeSohbet.Com ise kullanıcılarının isteklerine saygı duyarak odalar içerisinde tamamen Anonim Sohbet olmasını sağlıyor.

Anonim Sohbet İçerisine Mobil Giriliyor Mu?

Kullanıcılarına yıllardır içerisinde Anonim Sohbet sağlayan BizdeSohbet.Com siz değerli kullanıcılarımız için teknolojiye ayak uydurduğunu bilmenizi isteriz. Web olarak Anonim Sohbet imkanı sağladığı gibi Mobil olarak da siz değerli kullanıcılarımıza Mobil Anonim Sohbet imkanı da sağlıyor. Mobil olarak web sitemize bağlandığınız da teknoloji harikası Sohbet’in yeni yüzü olan Mobil uyum ile tanışacaksınız. Mobil Sohbet Odaları ve Mobil Chat Odaları olarak başlıklandırdığımız yani adlandırdığımız odalar ise tam olarak budur. Bilmenizi isteriz ki Sohbet Odaları içerisinde aksi bir mobil odaları yoktur.

Mobil Sohbet Odaları ve Mobil Chat Odaları olarak bilinen odalar sizlerin web ile girdiği odaların tam olarak kendisidir. Fakat içerisine mobil olarak girdiğiniz de mobil uyumlu olduğu için adlandırılması Mobil Sohbet Odaları ve Mobil Chat Odaları olarak bilinmektedir. Anonim Sohbet Odaları içerisine de mobil uyumlu olduğu için mobil olarak giriş sağlayabilir, içerisinde keyifli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Mobil olarak bağlandığınız Sohbet Odaları içerisinde ise kullanıcılar ile dilediğiniz gibi Mobil Anonim Sohbet yapabilirsiniz.

Anonim Sohbet Odaları üyelik ister mi?

Anonim Sohbet Odaları içerisine ister Mobil ister web olarak bağlanabilirsiniz. Sohbet Chat yapmak ve kendinize yeni Ortam yeni Arkadaşlar edinmeniz için ise üyelik, kayıt yapmak zorunluluğunuz yoktur. Sohbet Odaları içerisine üyelik yapmadan, kayıt olmadan tamamen şifresiz bir şekilde bağlanarak, keyifli ve eğlenceli Anonim Sohbet yapabilirsiniz.

Kullanıcılarına Anonim Sohbet yapmaları için herhangi bir üyelik ve kayıt yapma mecburiyetinde yoktur. Zaten Anonim Sohbet Odaları içerisine giren kullanıcılarımızın %99 u ise kendilerini tanıtmak istemediği gibi nicklerini de kayıtlamak istemiyor. Kimsenin kimseyi tanımayacağı Ortam içerisinde bulunarak Sohbet Chat adı altında kafalarını dağıtmak isteyen kullanıcı yoğunluğu olmaktadır. Kendilerine ciddi arkadaş edinmek için Sohbet Odaları içerisine giren kullanıcılarımızın Anonim Sohbet Odaları içerisinde arayışlarını sonuçlandırması biraz daha zordur.

Anonim Chat Odaları

Chat Odaları olarak siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz odalar ise Sohbet ile aynı olduğu gibi içerisinde bulunan kullanıcılar da aynı olmaktadır. Anonim Chat Odaları olarak genelde yüksek okullu öğrenciler, öğretmen memur ve sosyete diye bilinen kullanıcılar genelde aramaktadır. Aramak derken ise ülkemizde herkesin kullandığı arama motorlarında yani google’da Anonim Chat Odaları veya Chat Odaları olarak arattırmaktalar.

Anonim Chat Odaları içerisinde ise yine bay ve bayan olmak üzere ülkemizin 81 ilinden binlerce kullanıcı bulunmaktadır. Sohbet Odaları içerisinde olduğu gibi Anonim içerisinde de olmazsa olmaz hiç değişmeyecek kurallardan en önemlisi ise 18 yaş uygulamasıdır. Bilmenizi isterim ki Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisine yasak olduğu gibi Anonim Sohbet Odaları içerisine de 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır. Bundan sebeptir ki Anonim Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcıların tamamı 18 yaşından büyük olgun kullanıcılar olmaktadır.

Anonim Sohbet

Anonim Sohbet

Anonim Sohbet

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like1.215 okundu
kategoriKategori : Genel
yorum15 yorum
linkLink : Anonim Sohbet
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (15 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?