Arkadaşça Sohbet


Arkadaşça Sohbet

Arkadaşça Sohbet sayesinde arkadaşlık Günümüzde Aşk İlişkileri
Daha bunun benzer biçimde bir çok hüzünlü aşk hikayesine rastlamak mümkündür. Ama günümüz de böyle etkili sevda hikayelerine rastlamak mümkün değildir. Çünkü zamanla beraber insanoğlu da erezyona uğradı, duygular, düşünceler, değerler, örf ve adetler değişti. Şu anda evlenen her üç çiftten ikisinin boşandığını, ayrılıkların hatta cinayetlerin yaşandığını görüyoruz. Aşk ilişkileri için bir çok birey fallara bakar, büyücülere gider. İslam ve din ile bağdaşmayan, şeytanın ve yardımcılarının bir yolu olan bu davranışlardan mutlaka vazgeçmeniz gerekir. Sizler bu makaleyi şu an okuyorsanız, mutlaka sizin de geçmişinizde yaşanmış kötü aşk tecrübeleri mutlaka vardır.

Söyleşi Sitemizde başlamış olan Aşk İlişkinizi Gerçeğe Taşıyın

söyleşi sitemizde chat yaparak birbirini tanıdığı olan, telefonla söyleşi etmeye süregelen kişiler bir müddet sonra gerçek hayatta da buluşmaya karar veriyorlar. Artık anlık mesajlaşma, sesli sohbet siteleri, görüntülü chat hizmetleri yeni boyutlar kazanmış durumda. Yazılı chat sitemizde birisine seni seviyorum yazmakla, gerçek hayatta yüzüne karşı seni seviyorum demek arasında oldukca fark vardır.

Arkadaşça Sohbet Aşk İlişkileri Bakımından ergonomik Bir Yerdir

bütün aşk ilişkileri bir takım sıkıntılı ve dikenli yollardan geçer. Şöyle eski tarihlere bakmış olduğumuzda güzel Amasya ilimizde yaşanmış dillere destan Ferhat ile Şirin aşkını duymayanınız yoktur. Şirin o dönemin güçlü kişilerinden birinin kız evladıdır. Ferhat ise kendi halinde yoksul ve gariban bir gençtir. Birbirlerini ilk görüşte aşık olan bu iki genç için sıkıntılı bir süreç adım atmıştır. Şirin, Ferhat’a onu babasından istemesini söyler.

Ferhat utana sıkıla kızı babasından ister. Fakat kızın babası alaycı gözlerle süzerek şöyle der; şu dağın arkasında bir su var, o suyu buraya kadar getirirsen sana kızımı veririm. Ferhat bu şartı kabul eder ve külünk ile koca kayaları parçalayarak su kanalları açar ve suyu getirir. Fakat kızın babası sözünü tutmaz ve kızı vermeyeceğini söyler. Bunun üzerine Ferhat derin bir ah çekerek elindeki külünk’ü havaya fırlatır, külünk’ün kafasına düşmesi neticesinde hayatını kaybeder.

SeoCommand


Yazar: admin

Görüntüleme: 142 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 26 Ocak 2021

6 Yorumlar
Ecem

Arkadasliga dair aradiginiz hersey bu sitede www.bizdesohbet.com cikin cikin gelin

Hate

aradağımız sohbetleri www.bizdesohbet.com'da buldum sizleride bekleriz :)

Sevcan

Gerçek içten samimi arkadaşlığın tek adresi www.bizdesohbet.com

DeLi_qiz

Arkadaşlığın sohbetin eğlencenin birarada olduğu htpp://www.bizdensohbet.com adresimize bekliyoruz =)))

Ezel

Güvenilir arkadaşlık kaçınılmaz.. Arabaya bile buradan müşteri buldum :)

Sohbet Arkadaşı - Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Ortamı

[…] dostlar bizim sunucu da dostluklar, arkadaşlıklar bu kadar net ve gerçek. Santimi, santimine planlansa inanın bunu kimse yapamaz. […]

Cevap bırakın