Ask Mantık İntikam

Ask Mantık İntikam

Ask Mantık İntikam

Gülümse kaderine,İyilik,Yasak Elma,Evlilik hakkında herşey,kanunsuz topraklar,Mahkum dizileri gibi Ask Mantık İntikam buda FOX TV dizileri,nden biri milyonlarca insanın severek ve heyecanla izlediği dizilerden bir tanesi,son yıllarda FOX TV yayınları gerçekten güzel işler çıkartıyor her zamanki dizilerdeki yaşanan olaylardan esintilerin yer aldığı fakir kız zengin erkek konusu işlenen senaryosu var fakat vakit kısıtlılığından pek televizyona bakamadığım için dizide neler olup bitiyor bunu bilemeyeceğim aslında güzel olan dizilere bakmak gerekir insana çok şeyler öğretirken hayatta neler oluyor insanlar iyi kötü mutlu mutsuz neler yaşıyorlar maddiyat uğruna neler yaşanıyor ,zenginin fakiri nasıl ezdiği vicdanlı olan zenginlerin fakirlerin elinden tuttuğunu ve insanlar ask uğruna sevda uğruna neler yapıyor ne gibi zor dönemlerden geçiyorlar kıskançlıklar ihanetler entrikalar hepsini öğrenmiş oluyoruz dediğim gibi insanın zamanı olması gerekir bunlara vakit ayırmak için aslında akşamları zamanım yok değil yalana gerek yok günün ardından arta kalan zamanımı sohbet chat sitelerine takılara geçiriyorum şimdi diyeceksiniz dizilerin öğretici olduğunu bu kadar övdün neden sohbet odalarında takılıyorsun nedeni chat sohbet sitelerin dede çok şeyler öğreniyorsun insanları tanıyor gerçek hayatlara misafir oluyorsun.

Sohbet Chat Siteleri Ve Faydaları

Diziler olsun sinema filmleri olsun hepsi birer yaşanmış hayatlar olduğu için insanlara öğretici hayatı tanıtıcı yanlarından söz ettik sohbet chat siteleri her gün yeni yeni insanların katıldığı dünya geneline hizmete açık platformlardır insanlar topluma açık bir odada paylaşımlar yapıyorlar bazen sıradan olaylar bazen kendi hayatlarına dair olaylar konuşuluyor buralardaki öğrenilen hayatlar sinema filmleri gibi kurgulanmış olaylardan oluşmuyor mesele dizilerde olsun sinema filmlerinde yarısı gerçek hayatların konusu olabilir fakat bölümler uzatılması amacı ile biraz abartılı olabiliyor ve haliyle izleyiciler bunun farkına varıyorlar sosyal medyada bu durumla karşılanmıyor ve kişilerin kendi ağızlarından hayat şartlarını sorunlarını gerçek olarak dinleye biliyor hatta karşılıklı paylaşımlarda insanlar bir birlerine destek olabiliyorlar ve sorunlarını paylaştıkça ruhen rahatlamış oluyorlar.

Şahsen bu konuda sohbet chat sitelerinde ne hayatlara ortak oldum insanlar neler yaşıyor ne gibi sorunlarla yaşamaya çalışıyorlar hani sanal deyip geçmemek gerekir insan sanaldakileri gerçek olarak ciddiye alırsa ve çıkarsız bağlar kurarsa oturup samimice insanları dinlerse tahmin ediyorum çok kişinin sorunlarını aşmalarında yardımcı olurlar ve manevi destekleri ile bir birlerinin yanında olursalar en azından psikolojik olarak rahatlamalarını sağlayabilirler zaten psikologlar aynı şekilde insanları dinleyerek  tedavi etmiyor, mu bence bu konuyu herkesin uygulaması gerek.

Ask Mantık İntikam

Ask Mantık İntikam

Ask Mantık İntikam 

 

 

 

 

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like182 okundu
kategoriKategori : Genel
yorum10 yorum
linkLink : Ask Mantık İntikam
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (10 Yorum)

 • Güzel sohbetlerin muhabet Chat ortamında keyifli vakit Güzel aşklar arkadaşlıklar dostluklara yer açmak için sizde aramıza katılmaya ne dersiniz.

 • yorum Dahlia(NicksiZ)

  Fox izleyen de burda, izlemeyende… Arabesk seven de burda, pop sevende. Kimse düşüncesi için suçlanmadan farklılıklarımızla bir aradayız. Biz böyle güzeliz. Peki siz nerdesiniz? http://www.bizdesohbet.com

 • Sohbet müzik eğlence=)))) herzamanki gibi burada=))) seviyeli bir chat için bekleme sende katıl=))))

 • Arkadaşlık,dostluk,seviyeli kaliteli sohbet için bizler buradayız sende gel ve samimi arkadaşlıklar edin.
  http://www.bizdesohbet.com

 • Ask var intikam var aldatma var daha neler neler 🙂 Sanki bir film izliyorsunuz ancak bir o kadarda egleniyorsunuz.En guzel arkadasliklar icin sohbet muhabbet ve en iyi chat imkani icin http://www.bizdesohbet.com secin.Hemen aramiza katilin.

 • Dizi sohbetlerinin de yapildigi en nezih ortam bizde sohbet bekleriz

 • Bizdesohbet.com’da gerçek ve bire biri sohbet muhabet bir başka. Çoğu diziler örf ve adet bilmez halde çoğunu izlemem izletmem. Muhaber edicek seviyeli saygılı ortam var ve chat ederek kendini ifade etmek daha bir başka . Bizdesohbet.com bir birinden güzel yayınlar eşliğinde Muhabetin tek adresi.

 • Ecem cim aynen film dizi halt etmis bizim yaninizda :)) ask arkadaslik dostluk aksiyon neler var neler daha cikin cikin http://www.Bizdesohbet.com gelin 🙂 hayirli bayramlar herkese.

 • Güzel dostlukların kurulabileceği harika bir sunucudur kaliteli dj’lerle birbirinden güzel müzik eşliğinde hoş vakit geçirmek için herkes davetlidir…

 • Kaliteli insanların, güzel dostlukların, hoş sohbetlerin adresi…
  http://www.bizdesohbet.com

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?