Bedava Chat Siteleri Üyeliksiz

Bedava Chat Siteleri Üyeliksiz

Bedava Chat Siteleri Üyeliksiz

Bedava sohbet siteleri üye olmadan, Bedava Chat Siteleri Üyeliksiz, Parasız Görüntülü Sohbet Siteleri, En iyi Ücretsiz Görüntülü Sohbet Siteleri

Bedava Chat Siteleri her ne kadar çok fazla alternatif sohbet odaları olsa da ücretsiz bulmak cidden çok zor. Bunun sebebini hemen anlatalım. Uygulamalar irc gibi sohbet hizmetinin yanı sıra, para kazanmak üzerine kuruludur. Tabi ki herkes emeğinin karşılığını almalı. Ancak her dakika başına para kazanmak üzerine tasarlanmış sohbet uygulamalarında ne derece ciddi ve güvenilir sohbet imkânına erişilebilir.

Uygulamaların genelde Google play üzerinden android ve ios uyumlu uygulamaları ile piyasaya sürülüyor. Rekabetin bu kadar kuvvetli olmasından dolayı tabi ki ciddi anlamda reklam bütçesi ayırıyorlar. Vaatleri bilirsiniz tüm ürün tanıtımları gibi mükemmel sohbet, hemen bir eş, aşk, arkadaş. Bunlara sahip olmak için yapman gereken tek iş uygulamayı indirmektedir. Peki, neden uygulama indirmek zorundayız. Ya da internet girişinde illa da üye olmak zorundayız.

  • Uygulamanın kitleler tarafından kullanıldığını göstermek
  • Erişimi kolaylaştırmak
  • Üye kullanıcı veri tabanı oluşturmak
  • Gerçek kullanıcıya hizmet vermek

Üye Olmadan Giriş

Sohbet makaleleri yazmak gibi bir işim olduğu için devamlı bu tür uygulamaları takip etmek ve deneyimlemek zorunda hissediyorum kendimi. Uygulama ara yüzleri güzel, ciddi reklam gücü olan birçok uygulamada ne yazık ki giriş işlemlerinden sonra hizmet erişimleri kısıtlanıyor. Kısıtlama derken üyelik yükseltme, jeton alma, altın satın alma gibi bir takım işlemler istemektedir.

Vip üyelik, gold üye, business üye bile görmüşlüğüm vardır. Tabi ki hal bu durum olunca indirilen uygulamalar bir süre sonra tekrar silinmektedir. Üyelikler kalıyor. Kullanıcılarda parasız olan üyelere mesaj atıp cevap bekliyor. Aslında üye zorunluluğunu kullanıcın gerçek kullanıcılar ile sohbet etmesini istedikleri söyleyen uygulamalar amaçlarına pek de ulaşamıyor.

Bedava Ücret ödemeden üstüne üyelik bile istemeyen resim ekleyeceğiniz, tüm kullanıcıların profil resimlerini görebileceğiniz. Kamera açıp sesli sohbet edebileceğiniz ve bunu isterseniz yapabileceğiniz. Bunun üzerine de canlı yayında sınırsız müzik keyfi yaşayacağız olmuşken bir de bulmaca tipi kelime oyunları oynayabileceğiz mükemmel bir Chat sitesi önerim var. Bizdesohbet.com tüm bu hizmetleri üyelik ve ücret istemeden tüm kullanıcılara sunmaktadır. Hemen katıl ..

Bedava Chat Siteleri Üyeliksiz

Bedava Chat Siteleri Üyeliksiz

Bedava Chat Siteleri Üyeliksiz

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like358 okundu
kategoriKategori : Genel
yorum8 yorum
linkLink : Bedava Chat Siteleri Üyeliksiz
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (8 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?