Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası Sorumlu kuruluşun adı: BizdeSohbet.Com Sohbet PlatformuSorumlu kuruluşun adresi: irc.bizdesohbet.com 

BizdeSohbet.Com, ilgili kişisel verileri bu web sitesini kullanıcılara sunmak ve bu sitenin uygun şekilde çalıştığının ve gerekli ölçüde güvenliğin sağlandığının temin edilmesi doğrultusunda veriler kullanır. Bu kapsam dışında kalan ve veriler üzerinde gerçekleştirilen her işlem, diğer yasal yükümlülükler,izinler, BizdeSohbet.Com’un meşru menfaatinin bulunduğu haller zemininde ya da ilgili kullanıcının BizdeSohbet.Com’a verdiği açık rıza çerçevesinde gerçekleşmektedir.

BizdeSohbet.Com, ilgili verileri özel olarak şu amaçlar doğrultusunda saklar ve işler:

Kullanıcılar web sitesini ziyaret ettiğinde BizdeSohbet.Com belirli verileri otomatik olarak toplar ve saklar. Bu verilere: Talep edilen içeriği (örn. IP,Realname,Ident,Version vb.) iletebilmek için gerek duyulan, ilgili uç cihaza tahsis edilmiş IP adresi ya da cihaz kimliği, kullanıcıların web sitesi bağlamındaki aktiviteleri, ilgili uç cihaz türü, kullanılan tarayıcı türü ve kullanım tarihi ve saati dahildir.

BizdeSohbet.Com bu bilgileri amaç dışında kullanımı tespit ve takip edebilmek üzere 30 gün süreyle saklamaktadır.

Aynı zamanda BizdeSohbet.Com, hizmetlerin sunumunu, özelliklerini, işlevlerini ve genel yönetim görevlerini geliştirmek için de bu bilgileri kullanır.

Bunların yanında BizdeSohbet.Com, yukarıda verilen amaçlar doğrultusunda söz konusu verilere artık gerek duyulmadığında, IP adresleri de dahil olmak üzere kullanımdaki verileri usule aykırı gecikme olmaksızın siler ya da anonim hale getirir.

İlgili verilerin işlenmesi ve kullanımı,
(1) işlemenin web sitesinin sunulabilmesi için gerekli olduğu; ya da
(2) BizdeSohbet.Com, web sitesinin işlevselliğini ve sorunsuz biçimde çalışmasını, aynı zamanda da kullanıcıların gereksinimlerine uygun olmasını temin eden ve geliştiren meşru bir menfaate sahip olduğu durumlarda, bu işlemlerin yapılabilmesine imkan sağlayan ilgili yasa hükümlerinin oluşturduğu zemin doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Toplanan verilerin alıcılarına; sorumlu bulunan kurum içi departmanların üyeleri, BizdeSohbet.Com’a bağlı diğer şirketler, dış hizmet sağlayıcıları (örn. hosting ve içerik yönetimi, pazarlama ajansları, sağladıkları hizmetler dolayısıyla gerekli olması halinde diğer üçüncü taraf sağlayıcılar), ilgili yükümlülükleri ve yetkileri çerçevesinde; örneğin, resmi bir talepte bulunulması ya da BizdeSohbet.Com’un sahip olduğu hakları tespit etmek, uygulamak ya da savunmak üzere saldırı olması halinde ilgili yetkililer ve emniyet güclerine gecikme olmak sizin paylaşılmaktadir

BizdeSohbet.Com bağlı sitelerde hiç bir şekilde özel okuma, ip paylaşımı, cihaz bilgisi paylaşımı yapılmamaktadır ve bu çalıştığımız hosting/ircd şirketi tarafından kontrol edilerek resmi olarak kanıtlanmıştır bu tür durumlarda lütfen söylenenlere hiç bir şekilde itimat etmeyiniz gerekli ekran görüntüsü aşağıda paylasılmıstır

Gizlilik Politikası

Yönetim Adına BizdeSohbet.Com Ailesi

Gizlilik Politikası

GizlilikPolitikası

 

 

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like211 okundu
kategoriKategori : Genel
yorumyorum yok
linkLink : Gizlilik Politikası
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?