İstanbul Sohbet


İstanbul Sohbet

İstanbul sohbet adına başladık yazımıza bir şiir tadında olacak bu yazımız. Umarım beğenirsiniz.

İstanbul ile ilgili ne kadar sohbet ettiniz? Şehri ne kadar tanıyorsunuz? Hiç İstanbul’da yaşadınız mı? Bunların gerçekten hiç bir önemi yok. İstanbul’u anlamak veya İstanbul hakkında sohbet edebilmek için gözlerinizi kapatıp, kendinizi duygularınızın akışına bırakabilirsiniz. İstanbul bambaşka bir şehir, Avrupa ve Asya kıtalarını birleştirmesinden tutun, bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olması bile düşünüldüğünde gerçekten başkadır.

İstanbul sohbetimizi yaparken, Eminönün’de bir balık yemek geliyor içimden, veya Kadıköy’den Beşiktaş’a doğru kalkan bir vapurda sigaramı içerken yüzüme vuran bir esinti! O da mı olmadı, Üsküdar’da ezanların sesi var kulaklarımda hatta hatta İstiklal Caddesinde şarkı yapan amatör gençler. Her yerimde hissediyorum ben İstanbul’u. Her sözün arkasında bir yaşanmışlık, her şiirin arkasında yalanlanamayacak gerçekler var. İstanbul türküsü var kulaklarımda.

İstanbul Sohbet

Böylesine güzel bir şehir için hazırladık bizde kendimizi size anlatmak için. BizdeSohbet.Com olarak sizlere her şeyin en iyisini verebilmek, her şeyin en güzeliyle sizi buluşturabilmek bizim amacımız. Sohbet ortamında da tam bu yazdıklarımıza uygun olarak tüm ekibimiz ve arkadaşlarımız hazır. Sende hazır mısın? Sende bu tadı böyle yaşamak ister misin? Bizim ailemize katılma zamanın gelmiş demektir. Artık sende güvenilir insanlarla olma arzusunu yaşıyorsun. Sanal denilen bu ortamın yorgunluğundan ve emniyetsizliğinden uzak bir sohbet etmek istiyorsun. Biz senin için buradayız. Dostluğu, arkadaşlığı, aile olmayı yaşıyoruz. Seni de aramızda görmek bize mutluluk verir. Sohbet odalarımızda sohbetini yaparken, Oyun kanallarımızda oyun oynayabilir, Derin-Fm‘den çalan bir müzik eşliğinde kendini evinde olduğu gibi mutlu ve huzurlu hissedebilirsin. Youtube kanalında yapılan mükemmel paylaşımlarımıza göz atabilirsin.

iStanbuL sohbet

Sohbet, Sohbet Odaları, Chat Odaları

İstanbul gibi yaşamak! İstanbul gibi görmek! İstanbul gibi duymak! Her şeyin en güzeliyle BizdeSohbet.Com‘da buluşman için bir tık uzağındayız.

Sevgili dostlar, sizleri de aramızda görmekten her zaman onur duyarız. Sizlerle bu aile daha çok büyüyecek ve insanlara güvenin hala bitmediği, gerçek dostlukların yaşandığı bu nadide mekan daima burada olacak. Sizleri saygıyla selamlıyoruz.

Sağlıcakla Kalın..

Sohbet, İstanbul Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 143 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 14 Ocak 2021

1 Yorumlar
BizdeSohbet.Com Mobil Sohbet

[…] ile iç, içe romantik sohbetlerin olduğu güzel bir hafta sonu tatili için İstanbul, Bursa, Eskişehir ya da Ankara’dan Bolu’ya gelebilir, şehrin gürültüsünden ve […]

Cevap bırakın