Radyo ve Dj’lerimiz

Radyo ve Dj’lerimiz

Radyo Sohbet

Radyo ve Dj’lerimiz hakkında edinmek istediğiniz bilgileri burada artık yayınlayacağız. Radyo Programlarımız, Dj’lerimiz, Yayın Saatlerimiz ve Dj olmak isteyenler için yapması gerektiklerini görebileceğiniz sayfamız artık burası olacak.

 

WEB RADYO YAYINCILIĞI

Sizlerde Web Radyomuz da Dj olmak isterseniz öncelikle yapmanız gereken adımları aşağıda başlıklar halinde gösterelim.

– Eğer bir bilgisayar kullanıcısı iseniz, Sam2 DJ programını bilgisayarınıza yüklemelisiniz. SAM2 BroadCast programını aramakla uğraşmayın. Sizler için SAM2 İndirme bağlantımızı paylaşıyorum.
SAM2 İndir

-Eğer bir mobil kullanıcısı iseniz, BroadCastMySelf programı kullanmanızı öneririz. Bu Programı mobil cihazınıza GoogLe Play ile indirmek için tıklayınız.
BroadCastMySelf İndir

Web Radyoculuğu hakkında sizler için hazırladığımız, DJ olmak adlı yazı dizimize buradan ulaşalabilirsiniz. >>> TIKLAYINIZ <<<

Bir Web Radyocusunun yapması gerekenleri mükemmel bir şekilde bizlere aktaran sevgili DJ’imiz ve Dostumuz Ada‘ya buradan sevgilerimizi gönderiyoruz. Yayıncı olmanın altın kuralları bulunmaktadır. Olmazsa olmazları vardır. Bu yazıda bunlar ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Yayın alabilmek için gerekenlerin de özet olarak anlatıldığı yazımıza ek olarak yakında sizlerle görsel olarak paylaşımda bulunacağız.

Yazılarımızı buradan takip etmeye devam ediniz. Bir sonraki yazımızda programların kurulumlarını ve ses ayarlarını anlatacağız.

Görüşmek üzere.

SeoCommand