Derin FM

Derin FM

Derin FM

DerimFM Sohbet odaları içerisinde bay ve bayan olmak üzere binlerce kullanıcı Sohbet Chat yaparak Canlı Derin Fm keyfini çıkarıyor. Üstelik Sohbetli Radyo Odaları içerisinde sadece bir il veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar odalar içerisinde armağan ve istek parçalar dileyerek Sohbet Chat yapabiliyorlar.

Sohbetli Radyo Odaları 1999 yılında büyük firma, şirketler bünyesinde kurularak kullanıcılarına Sohbet Chat yaparken Canlı Radyo dinlemelerini sağlamıştır. Aynı zamanda Sohbet Odaları görevi gören kullanıcılarına istedikleri illerden, istedikleri yaşlarda bay ve bayan arkadaşlar edinmelerini de sağlıyor. Sohbetli Radyo Odaları kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve ücretsiz Sohbetli Radyo imkanı sunmaktadır. Tamamen ücretsiz bedava olarak kullanıcılarına yıllardır Sohbet Chat adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlamaktadır.

Sohbetli Radyo İçerisinde Dj Nasıl Olunur?

Sohbet Odaları içerisinde kullanıcılarına Sohbet ederken arkadaşlar edinmesini sağlayan sitemiz içerisinde bulunan Derin Fm radyo odamız da nasıl Dj olunur bakalım.

Sohbetli Radyo Odalarımız da Dj olmanız için herhangi bir bilgiye sahip olmanız gerekmiyor. Derin Fm Canlı Radyo Odalarımız içerisinde bulunan Profesyonel Dj ekibimiz tarafından deneme yayınlarında eğitilerek tam anlamıyla Dj olduğunuz da DerinFM içerisinde yayın almaya başlıyorsunuz. Eğitim sürecince ve eğitildikten sonra sizlerden hiç bir türlü ücret, para talep edilmemektedir. Sohbetli Radyo Odaları içerisinde siz değerli kullanıcılarımıza verdiğimiz, sunduğumuz tüm hizmetler tamamen ücretsizdir. Bilmenizi isteriz ki Sohbetli Radyo Odaları içerisinde hiç bir türlü ücret, para geçmemektedir.

Sizlerden görevli, yetkili olduğunu söyleyerek ücret, para talep eden kişilere inanmayın ve Operhelp odasına girerek odamız içerisinde halfop (%) aop (@) sop (&) lara bildiriniz. Derin FM Canlı olarak Dj görevlilerimizin sizlere canlı olarak kendi sesleriyle şarkılar, şiirler söylemelerinden ibarettir. Siz değerli kullanıcılarımızı da Derin FM içerisinde Dj yapıyoruz sizlerde kullanıcılara canlı olarak şarkılar söyliyebilirsiniz.

Sohbet Odaları içerisinde binlerce kullanıcılar olduğu gibi onlarca da odalar var. Derin FM Sohbetli Radyo Odaları içerisinde radyo dinlerken aynı zamanda kendinize müzik eşliğinde arkadaşlar edinebilirsiniz.

Derin FM

Derin FM

Yasal Uyarı : Sohbetli Radyo Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisinde yetişkin kullanıcılarımız olup ve içerisine sadece 18 yaşından büyük yetişkin kullanıcılar girebilmektedir.

Derin FM

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like1.148 okundu
kategoriKategori : Genel
yorum18 yorum
linkLink : Derin FM
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (18 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?