Edepsiz Sohbet

Edepsiz Sohbet

Edepsiz Sohbet Odaları

Edepsiz Sohbet İnsan, sosyal bir varlıktır. Sosyal varlık olan insan sosyalleşmeyi diyalog kurarak oluşturur.

İnsanların arasında diyaloglar jenerasyon(kuşak) farklılıklar göstermektedir.

Kuşaklar arası farklılık x(35-∞) y(28-35) z(15-28)

 

X Kuşağı;

Değer ve değer yargıları en üst safha ‘da yaşayan, ataerkil aile yapısının devamının gerekliliğini düşünenlerden yaş grubudur. İnternet ortamında Chat sayfalarında sıkça rastlanan jenerasyondur.

Y Kuşağı;

 

X kuşağı gibi değerleri baz alır, teknoloji ile erken yaşta tanışmış olmasından kaynaklı Chat sayfalarından en çok keyif alabilen yaş grubudur.

Z Kuşağı;

 

Y ve X kuşağından bağımsız, özgün, tercihlerini ve isteklerini çok kolay ifade edebilen, Chat ortamında edepsiz sohbet edebilecek potansiyelde olan yaş grubudur.

Edepsiz Sohbet

edepsiz sohbet

edepsiz sohbet

Sosyal yaşamın içinde yer alan bu jenerasyonlar arasında çoğu zaman fikir çatışması mevcut iken, Chat ortamında fikir çatışmasının en aza indirgenmesi, bağlı bulunduğu edepsiz sohbetin vizyonunun genişliği, üstlendiği misyonun etkisiyle gerçekleşmektedir.
Kurucusu, yetkilendirilen kişilerin yetkilerini demokrasiye uygun olarak kişilerin rahatça ve huzurlu bir şekilde diyalog kurmasını sağlamasından  kaynaklıdır.
Her şekilde diyalog kurmak isteyen, edep dahilinde, adabı muaşerete uygun olarak fütursuzca sohbet etmek isteyen herkesi davet etmektedir. Gelen kişilerin beklentilerini en üst seviye ‘de karşılayan, kişilerin umduğundan fazlasını sunan, bunun için çabalayan bizler, sizleri ağırlamaktan  memnuniyet duyarız.

Edepsiz Sohbet

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like590 okundu
kategoriKategori : Genel
yorum11 yorum
linkLink : Edepsiz Sohbet
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (11 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?